HAKKIMIZDA 2019-05-14T17:01:21+03:00

BİZ KİMİZ?

Özel sektörde ulusal ve uluslar arası onlarca projeye imza atmış, enerjisi yüksek, yaratıcı ve ileri görüşlü mimar ve mühendislerden oluşan güçlü bir ekibiz.

FİBROTEK A.Ş., 2005 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında cephe giydirme ve prefabrik yapı alanlarında birçok projeyi hayata geçirmiş, tecrübeli kadrosuyla birlikte 2015 yılında MODELPAN’ın Ankara Bölge Distribütörlüğü’nü alarak kurulmuştur.

Kısa zamanda, portföyüne yeni malzemeler ve projeler ekleyen FİBROTEK, cephe tasarımı ve danışmanlığı, cephe giydirme uygulamaları ve malzemelerinin tedariği konusunda hızlı bir ivme yakalamıştır. Hafif, kolay kesilebilen, şık malzemeler ile uygulamada detaycılık ve titizliği bir araya getiren firmamız, 2017 yılında yalnız cephe sistemleri üzerine çalışan bir firma olmaktan sıyrılıp, FİBROTEKNİK YAPI SİSTEMLERİ adını alarak, hafif çelik yapılar, yeşil binalar, pasif ev sistemleri ve çatı üstü güneş enerji sistemleri üzerine

Müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde Ar-Ge çalışmalarına da önem veren FİBROTEKNİK, sürdürülebilir bir dünya için mühendisliğin tüm prensiplerini yaşam döngüsü içinde ekonomik ve ekolojik olarak yorumlamayı kendine prensip edinmiştir.