Loading...
HİZMETLERİMİZ 2017-10-30T23:04:54+03:00

WHAT WE OFFER

An international firm of architects, planners and interior designers specialising in a wide range of commercial, residential and public sector projects.

Etiam purus lorem, aliquet a eros sit amet, vestibulum finibus augue. Cras egestas neque vitae dui tincidunt, vitae tristique tellus volutpat. Fusce justo ante, interdum in augue in, commodo imperdiet turpis.

HAFİF ÇELİK YAPILAR

İmalat ve malzeme teknolojilerinde yaşanan gelişmeler yapı sektöründe mevcut sistemlerin çeliğe olan dönüşümünü hızlandırmış bulunmaktadır. Soğuk şekillendirilmiş çelik taşıyıcı sistemlerle inşa edilen yapılar, betonarme yapılara göre daha ekonomik ve uzun ömürlü olmaktadır. Üretim ve montaj hızını da göz önünde bulundurduğumuzda hafif çelik evler, geleceğin yapı sistemleri olarak öngörülmektedir.
FİBROTEKNİK olarak, yaşam konforunuzu en üst seviyede tutacak yaşam alanlarını en az maliyetle tasarlıyor, işçilik kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede yeni evinizi sizlere teslim ediyoruz.

DETAYLI İNCELE

CEPHE PROJELERİ

Hızla değişen dünyada yaşam alanlarını artık eskisi gibi aynı tasarımlarla devam ettirmek mümkün gözükmemektedir. İşte bu noktada FİBROTEKNİK, geçmiş tecrübelerinden ve geleceğe ait öngörülerinden sentezlenmiş bir bakış açısı koyuyor ortaya. Her yapı için özel dikim elbiseler hazırlıyor, santim santim ölçüyor, onları dikiyor ve süslüyor. Her bölgenin kendi iklim şartına göre tasarımlarını şekillendiriyor ve gerekli yenilikleri projelerine uyguluyor.
 Magnezyum Board
 Fibercement
 Precast Cepheler

DETAYLI İNCELE

YEŞİL BİNA DANIŞMANLIĞI

Dünya nüfusundaki hızlı artış ve önü alınamayan iklim değişikliği enerjiye olan ihtiyacı tümüyle değiştirmiştir. Yeşil bina yaklaşımı enerjinin verimli kullanılmasını sağlayan, doğaya saygılı ve sürdürülebilir yapıları amaç edinmiştir.

DETAYLI İNCELE

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Tüm dünyanın ortak enerji kaynağı olan güneş, insanlık için sınırsız olan tek enerji kaynağıdır. Teknolojik gelişmeler her geçen gün bu sınırsız enerjiden faydalanmayı daha ekonomik hale getirmektedir. FİBROTEKNİK olarak enerjiye ve gelecekçiliğe olan ilgimiz, yapılarımızda güneş enerjisinden faydalanmayı kaçınılmaz hale getirmiştir.
Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu / ISES’in Türkiye bölümü GÜNDER’in üyeleri arasında yer alan firmamız güneş enerjisi ve özellikle çatı üzeri fotovoltaik (PV) panel uygulamaları üzerine çalışmalarına devam etmektedir.
 Çatı üstü PV uygulamaları
 Yenilenebilir Enerji Kooperatifleri

DETAYLI İNCELE

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

DETAYLI İNCELE