CEPHE PROJELERİ 2017-12-28T19:39:35+03:00

CEPHE PROJELERİ

Hızla değişen dünyada yaşam alanlarını artık eskisi gibi aynı tasarımlarla devam ettirmek mümkün gözükmemektedir. İşte bu noktada FİBROTEKNİK, geçmiş tecrübelerinden ve geleceğe ait öngörülerinden sentezlenmiş bir bakış açısı koyuyor ortaya. Her yapı için özel dikim elbiseler hazırlıyor, santim santim ölçüyor, onları dikiyor ve süslüyor. Her bölgenin kendi iklim şartına göre tasarımlarını şekillendiriyor ve gerekli yenilikleri projelerine uyguluyor.

İLHAM VEREN CEPHELER!

Peşinde olduğumuz iş, tasarımıyla, malzemesiyle ve uygulamasıyla göz dolduracak, mimarını ve sahibini tatmin edecek, yapının kendisine değer katacak cepheler oldu hep. Precast, fibercement, ya da magnezyum board cepheler… Projeniz için ilham veren tasarımlarla yanınızdayız.

2017 yılı başında Grand Precast firması ile yapmış olduğumuz işbirliği neticesinde ön dökümlü Cam Elyaf Takviyeli Beton (GRC) uygulamalarınıza da FİBROTEKNİK imzasını atıyoruz. Ayrıca, Türkiye’nin en büyük manyezit panel markası olan Modelpan Manyezit Yapı Levhaları’nın uygulama bayisi olarak, yeni nesil yapı panellerini de cepheleriniz de kullanıyoruz.

  • Cephe Rölövesi

  • Yapı Kabuğu Tasarımı

  • Cephe Yükü Hesabı

  • Isı Köprüsü Hesabı

  • İskele Statiği

  • 3D Modelleme

  • SAP Analizi

  • Cephe Patolojisi

VİZYONUMUZ

Tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıp, ülkemize katma değer yaratacak projeler üretmek ve sektöründe tavsiye alınan bir inşaat firması olmak.

PRECAST CEPHELER

Precast cephe panelleri, alışılagelmiş cephe kaplama malzemelerine kıyasla mimarına daha fazla tasarım özgürlüğü veren, ısı ve ses yalıtımı yüksek, A1 sınıfı yanmaz, istenilen renk ve desende üretilebilen, montajı hızlı ve dünya standartlarında üretilen panellerdir.

MANYEZİT YAPI LEVHALARI

Modelpan manyezit yapı levhaları sahip olduğu esneklik ve hafiflikle cephe projelerinde rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Sahip olduğu Greenguard sertifikası ile iç mekanlarda da güvenle kullanabileceğiniz yeni nesil yapı malzemesi %100 ekolojiktir.

Fabrikalar, oteller, okullar, konutlar ve diğer tüm yapılarınızda profesyonel yaklaşım ve ekonomik çözümler için yanınızdayız. Yapı kabuğu hakkında her türlü sorunuz için ofisimize bekleriz.