YEŞİL BİNA DANIŞMANLIĞI 2017-12-25T23:47:25+03:00

YEŞİL BİNA DANIŞMANLIĞI

Dünya nüfusundaki hızlı artış ve önü alınamayan iklim değişikliği enerjiye olan ihtiyacı tümüyle değiştirmiştir. Yeşil bina yaklaşımı enerjinin verimli kullanılmasını sağlayan, doğaya saygılı ve sürdürülebilir yapıları amaç edinmiştir.

DOĞAYA BORÇLUYUZ !

Sorumluluklarımızın farkındayız. Sürdürülebilir bir yaşam için doğadan aldığımızı doğaya geri vermekle yükümlüyüz.

Yeşil binalar, yapının arazi olanaklarından başlayarak tüm yaşam döngüsü içinde bütüncül bir anlayışla tasarlandığı, bulunduğu iklimde ihtiyacı kadar tüketen, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmiş, doğal ve atık üretmeyen malzemelerin kullanıldığı yapılar olarak tarif edilebilir. Yeşil bina yaklaşımlarını tüm projelerimizin odağına yerleştiriyor ve geleceğimizi bu bütüncül felsefe üzerine inşa ediyoruz.

SÖZÜMÜZ

Doğayı ve insanı merkezine alan, sürdürülebilir ve çevre dostu projelerle geleceğe gerçekçi yatırımlar yapmak.

EDGE DANIŞMANLIĞI

Uluslararası Finans Kuruluşu IFC’nin “Excellence in Design for Greater Efficiencies / EDGE” sertifikasyonlarına sahip uzmanlarımızla birlikte yapılarınızın enerji verimliliğini hesaplıyor, tasarım ve imalat sürecinde yanınızda yer alarak daha yeşil bir dünya çabanıza destek oluyoruz.

PASİF EV DANIŞMANLIĞI

Merkezi Almanya’da bulunan Uluslararası Pasif Ev Derneği / IPHA tarafından “Passive House Designer” olarak yetkilendirilmiş uzmanlarımız, enerjisi kendi kendine yeten yapılar için çalışmakta ve sizlere özgür yaşam alanları hazırlamaktadır. Sıfır Enerji ve Pasif Ev Derneği / SEPEV’e üye olan firmamız bu konuda ülkemizde yapılmakta olan çalışmalara da destek vermektedir.