ÇATI ÜSTÜ GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ 2018-08-27T18:51:03+03:00

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Artık ısınmak için de aydınlatmak için de ihtiyacınız olan tek şey çatınıza kurulmuş bir Güneş Enerji Sistemi. Tüm evinizin ihtiyacı olan elektrik, uygun yatırım maliyetleriyle ömrünüzün sonuna kadar çok daha ucuza sizin olsun.

GÜNEŞİ SELAMLIYORUZ!

Yeryüzüne hayat veren, insanoğlunun en büyük yaşam kaynağı Güneş! Bu devasa ışık topu, bugün bütün dünyanın peşine düştüğü sonsuz ve tertemiz bir enerji kaynağı haline gelmiştir.

Yenilenebilir enerji türleri içerisinde ulaşılması en kolay ve en hızlı olan güneş enerjisine kayıtsız kalmak, bugün çağın ardında kalmakla eş anlamlı. Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan tüm elektriği çatılarınıza kuracağımız FİBROTEKNİK Güneş Enerji Sistemleri ile karşılayın ve özgürlüğün tadını çıkarın. Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu / ISES’in Türkiye bölümü GÜNDER’in üyeleri arasında yer alan firmamız güneş enerjisi ve özellikle çatı üzeri fotovoltaik (PV) panel uygulamaları üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

YOLUMUZ

Dünya’da güneşin en güzel doğduğu ve en güzel battığı bu topraklardan, Anadolu’dan bir dünya markası çıkarmak!

ÇATI ÜSTÜ GES UYGULAMALARI

Fotovoltaik enerji sistemlerinde, öz tüketimi karşılama amaçlı yapılan çatı üzeri uygulamalar enerji verimliliğinde en önemli köşe taşlarından biridir. Ödediğiniz elektrik faturalarının birkaç yıllık bedeliyle yatırım maliyetlerini karşılayabileceğiniz ve düşük işletme maliyetleriyle uzun yıllar ucuz enerji kullanmanıza olanak sağlayacak sistemlere siz de sahip olabilirsiniz. Türkiye’de harcanan enerjinin %40’ının konutlarda tüketildiğini düşünürsek, ülkemizin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak için bizlere de büyük görevler düştüğünü görebiliriz.

GES İÇİN ÇELİK KONSTRÜKSİYON PROJELERİ

Türkiye’nin önde gelen EPC (Engineering, Procurement and Construction – Mühendislik, Tedarik ve İmalat) firmalarına çelik konstrüksiyon imalatı ve panel montajı hizmeti veren FİBROTEKNİK, 2017 yılında toplam 12 MW GES projesi tamamlamıştır.