HAFİF ÇELİK YAPILAR 2017-12-25T11:58:34+03:00

HAFİF ÇELİK YAPILAR

İmalat ve malzeme teknolojilerinde yaşanan gelişmeler yapı sektöründe mevcut sistemlerin çeliğe olan dönüşümünü hızlandırmış bulunmaktadır. Soğuk şekillendirilmiş çelik taşıyıcı sistemlerle inşa edilen yapılar, betonarme yapılara göre daha ekonomik ve uzun ömürlü olmaktadır. Üretim ve montaj hızını da göz önünde bulundurduğumuzda hafif çelik evler, geleceğin yapı sistemleri olarak öngörülmektedir.

ÖZGÜR YAŞAM ALANLARI

Biz evinizi tasarlarken siz tüm enerjinizi işlerinize ve ailenize verin. Yeni yaşam alanınızın inşasında tüm sorumluluk bizde olsun. Eksiksiz ve kusursuz bir inşaat yönetimi ile siz sadece anahtarı çevirin ve yeni hayatınıza ilk adımı atın.

15 yıllık prefabrik ve inşaat tecrübesi ile hizmetinizdeyiz. Kendi ekiplerimiz, iş güvenliği ve işçi haklarını en üst seviyede tutan yönetim anlayışımız ve profesyonel proje yöneticilerimizle şimdiye kadar şahit olmadığınız bir inşaat süreci vaat ediyoruz. Tasarımdan proje onaylarına, satın alma süreçlerinden imalat ve montaj süreçlerine her aşamada şeffaf bir yönetimle aklınızda olan her soruya cevap veriyoruz.

DEĞER VAADİ

FİBROTEKNİK olarak, yaşam konforunuzu en üst seviyede tutacak yaşam alanlarını en az maliyetle tasarlıyor, işçilik kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede yeni evinizi sizlere teslim ediyoruz.